IN-ECO - Air and Vacuum Components - Oleme müügifirma, mis tarnib tehnoloogilisi komponente ja sõlmi reoveepuhastite, spaa- ja wellness-seadmete jaoks ning pakub teenindust ja nõustamist oma klientidele Kesk- ja Ida-Euroopas.Air and Vacuum Componentsin-eco.co.ee

FIRMA IN-ECO

Oleme müügifirma, mis tarnib tehnoloogilisi komponente ja sõlmi reoveepuhastite, spaa- ja wellness-seadmete jaoks ning pakub teenindust ja nõustamist oma klientidele Kesk- ja Ida-Euroopas.

 

Firma IN-ECO, spol. s r.o. asutati 1996. aastal ning tegu on müügifirmaga, mis pakub tooteid oma kaubamärgi all ning esindab maailma tootjaid Slovakkias ning Kesk- ja Ida-Euroopas. Müüdavatele toodetele pakume ka garantii- ja garantiijärgset teenindust. Pakume oma klientidele laia valikut tooteid, mis leiavad kasutust eelkõige veemajanduses.
 
Firma IN-ECO on ainuesindaja firmadele Alita Industries, Inc. (Kesk- ja Ida-Euroopas ning Skandinaavias) ja La Tecnica-fluidi (Slovakkias ja Tšehhi Vabariigis).  Alates 2006. aastast pakub meie firma seeria INW külgkanaliga puhureid ja originaaltarvikuid oma kaubamärgi IN-ECO Ring blower all. Meie tooted on tänu oma kvaliteedile ja töökindlusele leidnud palju rahulolevaid kliente nii Slovakkia kui ka Euroopa turul.
 

© 1996 - 2018 IN-ECO. All rights reserved. | Call us: +421 44 430 46 62